Fabrika

HEMA TRW üretim tesislerinde öncelikle işçi sağlığı ve güvenliğine önem verilmekte olup 24 saat üretim yapılmaktadır.

Üretimden paketlenmiş ürüne kadar adım adım sistematikleşmiş ve aynı zamanda mühendislerimizin çalışmalarıyla denetlenen ve geliştirilen bir üretim ağımız bulunmaktadır. Her bir üretim hattının kendi içinde denetimi olup anında müdahale prensipi ile çalıştırılmaktadır.

Fabrikamız 9000 m2 açık alan üzerinde 5000 m2’lik kapalı alana sahiptir. Bünyesinde mekanik, hidrolik ve elektrikli direksiyon kutuları üretilmektedir. Şubat 2012'de tesisimiz kuruluşundan itibaren 7 milyonuncu direksiyon kutusunu üretmiştir.

Üretimin her safhasında tüm personelimiz “önce emniyet” kuralını uygulamaktadır. Üretim ve montaj hatlarında çalışan mavi yaka personelimiz teknik olarak ilgili birimlerimiz tarafından eğitilmektedir. Bu sayede hem çalışandan ötürü kaynaklanacak hata yapma oranı düşürülmekte hem demekanik olarak oluşacak bir problemin çözümü konusunda ilk müdahale gecikmeden yapılabilmektedir. Bünyemizde kurulu eğitimli bakım ekibimiztarafından gerekli periyodik tüm bakım-onarım işlemleri üretimi aksatmayacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yeni ürün devreye alma ve seri üretim proseslerinde olmak üzere prototip, ön seri ve seri kontrol planları kullanmaktadır. Kullanılan bu kontrol planlarında malzeme girişinden sevkıyata kadar olan tüm kontrol ve testler belirtilmektedir. Mevcut çalışan sayısı, makina parkuru, ekipman, teçhizat ve donanımımız ile belirlediğimiz performans verimine ulaşmak için gereken tüm hassasiyeti göstermektedir.