Üst Yönetim

HEMA TRW

Tunç DOĞAN - Genel Müdür

1993 yılında HEMA Endüstri’de Makine Mühendisi olarak göreve başlayan Sn. Doğan, değişik yönetim kademelerinde görev almıştır. Sırasıyla Lift Fabrikası İmalat Mühendisi, Pompa ve Lift Fabrikası Müdürlüğü, Üretim Genel Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra 2009 Ağustos'undan bu yana Otomotiv grubu Genel Müdür’ü olarak görev yapmaktadır. Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olan Sn. Doğan, evli ve iki çocuk babasıdır.


İskender ULUSAY - Genel Müdür Yardımcısı

1969 yılı İstanbul doğumludur, orta-lise öğrenimini TED Ankara Kolejinde yaptıktan sonra Makine ön lisans ve İktisat eğitimlerini tamamlamıştır. 1993 yılında başladığı iş hayatında Danışmanlık, Finans, Akaryakıt Dağıtım, Otomotiv sektörlerinde çalışmıştır. HEMA'da ki görevine 2003 yılında HEMA TRW Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak başlamış olup, 2006-2013 yılları arasında HEMA TRW Fabrika Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Ocak 2013 itibariyle HEMA Otomotiv Sistemleri ve HEMA TRW Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir. Evli ve bir kız çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.


Emine BAYINDIR - Fabrika Müdürü

Kırklareli doğumludur. 1999 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.
İş hayatına ve Hema'daki  görevine 2000 yılında Hema TRW  Planlama ve Lojistik Mühendisi olarak başladı. Sonrasında Hema TRW 'de sırasıyla Planlama ve Lojistik, Kalite Güvence ,  Üretim ve Bakım Şefliği görevlerini yürütmüştür.Temmuz 2013 itibariyle Hema TRW Fabrika Müdürlüğü görevini vekaleten yürütmektedir.

Evlidir, 6 Sigma Kara Kuşak sahibi olup  iyi derecede İngilizce bilmektedir.